Yeniçağ. GAZETELER

Yeniçað yazarý Murat Aðýrel serbest

Yeniçağ

Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400. Haberi alan Aðýrel ise sabah erken saatlerde teslim olmak için Vatan Caddesi'nde bulunan Ýstanbul Emniyet Müdürlüðü'ne gitti. Üç Euroleague şampiyonluğu bulunan Yunan yıldızın kariyer geçmişine baktığımız zaman genelde dört unsurun onu tarihin özel sayfaları arasına yerleştirdiğini görüyoruz: Cesaret, soğukkanlılık, agresiflik ve liderlik. Yeniçað gazetesinin 'Libya'da þehit olan askerlerin sessiz sedasýz gömüldüðüne' iliþkin haber yapmasýnýn ardýndan Yeniçað Genel Yayýn Yönetmeni Batuhan Çolak'ýn ve Yeniçað yazarý Murat Aðýrel'in Twitter ve mail hesaplarý çalýnmýþtý. Yeniçað gazetesi yazarý Murat Aðýrel, tutuklama talebiyle gönderildiði nöbetçi Ýstanbul Sulh Ceza Hâkimliði tarafýndan ifadeye çaðýrýldý. Þu anda da Vatan Caddesi'ne gidiyorum teslim olmaya.

Next

GAZETELER

Yeniçağ

. Öte yandan Savcýlýðýn itirazý üzerine tekrar gözaltýna alýnan Yeni Yaþam gazetesi yazý iþleri müdürü Aydýn Keser ve genel yayýn yönetmeni Ferhat Çelik tutuklandý. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük. Operasyonun bir ayağı da içerideymiş, göremedik! Tazminatımı da asgari ücret üzerinden vermeye kalkıyorlar. Cuma günkü davadan mý, yeni bir dosya mý açtýlar bilmiyorum. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor.

Next

Yeniçað gazetesi yazarý Murat Aðýrel tutuklandý

Yeniçağ

Aðýrel daha sonra yurtdýþý çýkýþ yasaðý konularak serbest býrakýldý. Dugout olarak sizler için geçmişe yolculuk yaptık ve tarihin yaldızlı sayfalarında kendilerine yer edinmiş ekiplerin yakaladığı tarihi serileri sizler icin derledik. Daha önce de söylediðim gibi ben Mustafa Kemal Atatürk'ün devrimlerine inanan bir Türk genciyim. Yeniçağ uzantılı kişisel mail hesabımın çıkış evrakı tarafıma tebliğ edilmeden şifresi değiştirilmiş ve içine girilmiş. Sorgunun ardýndan karar veren mahkeme, Aðýrel'in tutuklanmasýna karar verdi.

Next

Yeniçað gazetesi yazarý Murat Aðýrel tutuklandý

Yeniçağ

Milliyetçilik adı altında kul hakkı yiyenler, o hak elbet ayağınıza dolanacak! The Ogglies filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. Mahkeme kararý sonrasý polis ekipleri Aðýrel'i gözaltýna almak için yanlýþ adrese gitti. Aðýrel'in serbest býrakýlmasýna savcýlýðýn yaptýðý itirazý deðerlendiren Ýstanbul 9. Yeniçað gazetesi yazarý Murat Aðýrel, cuma günü savcýlýðýn daveti üzerine ifade vermeye gitmiþ ve sonrasýnda tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilmiþti. Zoom kişisel verileri çalıyor mu? Bu işte o Hayırseverler den birinden bahsedeceğiz. Yeniçað gazetesi yazarý Murat Aðýrel tutuklandý Yeniçað gazetesi yazarý Murat Aðýrel, savcýlýðýn itirazý sonrasý tutuklanma talebiyle alýnan gözaltý kararý sonrasý tutuklandý. Daha duruþmaya çýkacaðým, daha zaman var.

Next

GAZETELER

Yeniçağ

Evlere erzak, kıyafet , bazen nakit olarak yardımlar yaptığını görüyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. İşte Nubia'nın yeni logosuÇinli akıllı telefon üreticisi Nubia, geçtiğimiz hafta 13 Nisan'da yeni logosunu tanıtacağını duyurmuştu. Aðýrel çýkarýldýðý mahkemede adli kontrol þartýyla serbest býrakýlmýþtý. Sulh Ceza Mahkemesi'nde hakim karþýsýna çýkan Aðýrel'in sorgusu sona erdi.

Next

GAZETELER

Yeniçağ

Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Bu haksız ve saygısız eylemi izah edebilecek bir kelime bulamıyorum. Sulh Ceza Hakimliði, Murat Aðýrel hakkýnda tutuklanmasý talebiyle yakalama kararý çýkarttý. Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. . .

Next