Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl. Więzień miłości odc. 339 Napisy PL

odc. 33

Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl

Szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie. Kerem postanawia ratować swe finanse, sprzedając własne ubrania. Ale sprawy zaczynają się komplikować… Kraj pochodzenia, rok produkcji: Turcja, 2016 Reżyseria: Mahir Aktas Obsada: Erkan Meriç — Omer Hazal Subasi — Zehra Elif Sultan Tas — Ayse Yaprak Durmaz — Yasemin Tytuł oryginalny: Adini Sen Koy. Każdy odcinek jest opisany i zawiera zdjęcia z serialu. Selim robi Yasemin wyrzuty o to, że jest niesłowna.

Next

odc. 118

Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl

Więzień Miłości 270 streszczenie Czetin szantażuje Zehrę kompromitującymi zdjęciami Dżanan. Kerem pozbawiony środków do życia nocuje w parku. Omer i Demir sprawdzają w firmie akta personalne. Ajsze bierze w firmie gotówkę i przekazuje Zehrze. Szczegółowe streszczenia dostępne są również na. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Lejli, lecz jej to nie odpowiada. W czasie zabawy w ogrodzie Asja się.

Next

odc. 154

Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl

. Załamana Hedije chce odejść od rodziny Kerwandziolu, lecz Omerowi udaje się ją przekonać do pozostania. Torebki Zehry trafiają do dużej sieci handlowej. Dziennikarka z czasopisma chce zrobić wywiad i rodzinne zdjęcia, w tym Omera z żoną. Szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Dzięki dokumentom Hilmiego Yilmaza, Alev chce się dowiedzieć, dlaczego ten jest wrogiem Omera.

Next

Więzień Miłości 268, 269, 270, 271. Szczegółowe streszczenie odcinków

Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl

Ludzie Fikreta zastają w pracowni Salima, Jasemin i Koraja. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. To jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, podobnie jak Elif czy Przysięga. Sabah oferuje mu pracę i nocleg w biurze. Nazan podkrada pieniądze przeznaczone na zakupy. Ajsze daje Omerowi szalik, który w dzieciństwie zrobiła ich.

Next

Więzień miłości odc 338 napisy pl

Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl

Dzietin zbywa Dzianan, więc ta czuje się zdradzona. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Sabah chce się dowiedzieć, dlaczego Kerem odwiedza lombard. W Polsce cieszy się dużą oglądalnością. Ajsze daje Omerowi szalik, który w dzieciństwie zrobiła ich zmarła matka.

Next

odc. 154

Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl

Zobacz również: Gdzie oglądać za darmo w internecie Zachęcamy do oglądania serialu Więzień Miłości online. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. W czasie zabawy w ogrodzie Asja się kaleczy i Zehra odwozi ją do lekarza. Zehra ma się spotkać z Dzietinem, by zdobyć kompromitujące zdjęcia. Więzień Miłości 271 streszczenie Kerem próbuje gry na giełdzie. Mehtap zgadza się przekazać pieniądze płatnemu zabójcy, gdy Beton zobaczy się z Jenerem.

Next

Więzień miłości / Adını Sen Koy odcinek 391 napisy pl

Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl

Kerem, pracując w agencji Zehry, popełnia karygodne błędy. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Więzień Miłości 269 streszczenie Omer robi Zehrze niespodziankę — kupuje wspaniałą działkę pod ich przyszły dom. . . .

Next

Więzień miłości odc. 339 Napisy PL

Youtube więzień miłości odc 336 napisy pl

. . . . . . .

Next